Безкоштовний міні-курс для психологів, психотерапевтів від Наталії Єгонської-Спенсер

Робота із сценарієм на рівні прив'язаності із врахуванням переносу

Дізнайтеся як працювати із сценаріями клієнтів на глибинному, несвідомому рівні та врахоувати процеси переносу і теорію прив'язаності

20-26 січня 2024

2023_214625.jpg

Чим цей курс буде корисним?

Теми, які ми будемо розглядати в цьому курсі допоможуть вам краще розуміти процеси переносу, контрпереносу в роботі з клієнтами та застосування теорії прив’язаності. 

 

Ці концепції важливі для розуміння внутрішніх психічних процесів, які лежать в основі багатьох психологічних теорій та методик. Розуміння переносу, контрпереносу та емоційної прив’язаності допоможе вам краще розбиратися в джерелах та динаміці емоційного стану клієнтів.

 

Ви зможете більш ефективно сприймати та реагувати на емоційні переживання клієнтів, використовуючи їхні власні реакції як додаткове джерело інформації для роботи з ними. 

Ми опрацюємо такі теми:

 

1. Сценарій як набір несвідомих патернів стосунків

2. Що таке перенос?

3. Історія виникнення теорії прив’язаності. Патерни прив’язаності 

4. Практична вправа "Дослідження особистої прив'язаності"

5. Життєві сценарії та прив’язаність 

6. 7 способів прояву первинної прив’язаності в переносі/контрперенос

25 січня Наталія Спенсер проведе розбір кейсів на живій зустрічі в Zoom

Автор міні-курсу

Natalia_speaker.jpg

Наталія Єгонська-Спенсер,  STA-PTTA-P-ITAA/ CIIP, CIIPTS, IIPA

  • Тренерка та супервізорка міжнародних реєстрів психотерапевтів ITAA та IIPA - Міжнародної асоціації інтегративної психотерапії.
  • Має успішну приватну психологічну практику з клієнтами в Україні та за кордоном. Досвід більш 20 років.
  • Керівник та засновник Інституту Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії у Києві, Україна, який вже 5 років здійснює професійну підготовку: навчання , супервізії, практикуми, підготовка до міжнародної сертифікації в методі.
  • Навчає методам Транзакційного Аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на стосунках в галузі Психотерапія більше 7 років. Має авторські програми підготовки. Має успішний досвід підготовки студентів до складання міжнародних іспитів.
  • Сертифікований ТА аналітик та Сертифікований Інтегративний Психотерапевт, IIPA. Дійсний член Української Спільноти ТА, Европейської асоціації ТА, Міжнародної асоціації ТА УСТА, ЕАТА, ITAA, IIPA.

Організаційні питання

1

Тривалість курсу

20-26 січня 2024

Тривалість курсу - 7 днів

 

Уроки курсу будуть опубліковані на каналі Телеграм (ви отримаєте посилання після реєстрації)

2

Вартість

Курс повністю безкоштовний. Після реєстрації ви отримаєте всі деталі.

 

Ви зможете познайомитися з ідеями інтегративної психототерапії в роботі з глибинними процесами

3

Як проходить

Уроки курсу будуть опубліковані на каналі Телеграм в текстовому або відео форматі

До кожного уроку будуть підготовлені завдання для рефлексії та самостійної роботи. Виконання завдань - за бажанням. 

25 січня Наталія Спенсер проведе розбір кейсу (особистого або клієнтського).

Відгуки

olesya.png

Олеся Дюндина-Цисик

"Дуже рекомендую навчальну програму для початківців і практикуючих психологів - чудові лектори та доповідачі. Також рекомендую дискусійні клуби та кіноклуби, що розвивають кругозір, глибину усвідомлення, досвід та навик дискусії в аудиторії."

ro.png

Елена Негельман

"Проходжу навчання у Р.Ерскіна та Н.Спенсер з інтегративної психотерапії і можу сказати, що на сьогоднішній день це одне з кращих навчань, яке я зустрічала за змістовністю, якістю матеріалу, практичною користю та натхненням на подальшу роботу та дослідницьку діяльність. Вся інформація є свіжою з точки зору наукових досліджень та знань, як про психіку людини, так і про психотерапію."

Untitled.png

Ольга Баделіна

"Місце, куди хочеться повертатися - вчитися новому, впізнавати себе в найбезпечнішому просторі, знайомитися та спілкуватися з найцікавішими людьми та чудовими професіоналами, рости та розвиватися. Приходьте, тут знайдуться цікаві програми та групи не тільки для професійних психологів та терапевтів, але й для будь-кого, хто хоче розібратися в собі, перестати турбуватися та почати ЖИТИ."

rt.png

Антоніна Чайка

"Рекомендую програму Інституту Транзактного Аналізу та Інтегративної психотерапії «Без кордонів». Це знання, які стали доступні завдяки онлайну, що з'явився. Наталія Спенсер створила прикладний, глибокий, мудрий курс, який дав можливість навчатися біля таких метрів як Річард Ерскін."

До початку курсу залишилось

Практикум уже розпочався! Зареєструйтеся, щоб отримати запис

Реєстрація на міні-курс