2-місячний курс із сертифікатом міжнародного рівня

Перенос/контрперенос і теорія емоційної прив'язаності 

через призму інтегративного підходу

29 січня 2024 року

Natalia_315.jpg

Вам підійде курс, якщо Ви

ps-cheack.png

Психолог, психотерапевт, працюєте з клієнтами

 

Розуміння переносу та контрпереносу, теорії прив'язаності в рамках інтегративного підходу дозволить вам покращити навички роботи з клієнтами та ефективність проведення терапевтичних сесій.

 

ps-cheack.png

Цінуєте у навчанні структуру, ясність та практичну цінність для роботи з клієнтами

Чітка структура допомагає організувати інформацію, зрозуміти послідовність дій та методів, що застосовуються в терапії або консультаціях. Структурованість навчання дозволяє легше засвоювати матеріал і використовувати його в практичній роботі.

ps-cheack.png

Вивчаєте сучасні напрямки психотерапії

Поглиблення знаннь про перенос та контрперенос, теорію прив'язаності через призму інтегративного підходу, сприяєтиме розвитку ваших професійних навичок та кращому розумінню ситуацій клієнтів

ps-cheack.png

Шукаєте методи для роботи у складних випадках

Матеріали курсу будуть корисні при роботі з клієнтами, у яких виникають труднощі у взаємодії, емоційні блоки або коли спостерігається ускладнений терапевтичний прогрес.

ps-cheack.png

Прагнете до професійного самовдосконалення

На курсі ви отримаєте можливість поглибити знання про психологічні механізми переносу та контрпереносу, теорії прив'язаності та будете ефективніше застосовувати їх у практиці.

ps-cheack.png

Любите навчатися на практиці

Ви отримаєте конкретні приклади, вправи та методики, які можна застосовувати в реальних терапевтичних ситуаціях. Це навчання сприяє не лише засвоєнню теоретичних знань, а й підвищенню ефективності роботи з клієнтами

Завдяки курсу Ви:

01

Вивчите поняття переносу, контрпереносу і емоційної прив’язаності через призму інтегративного підходу, що допоможе Вам в розв’язанні складних випадків з практики. Це дозволить більш ефективно використовувати різні техніки та підходи в роботі з клієнтами.

02

Дослідите механізми переносу та контрпереносу. Це допоможе Вам працювати з клієнтами, розкриваючи приховані аспекти їхньої психіки та допомагаючи в подоланні проблем, пов’язаних із минулим.

03

Зрозумієте особливості теорії емоційної прив’язаності - як ранні стосунки дитинства формують стосунки та сприйняття близьких людей у подальшому житті. Розуміння цієї теорії дозволяє краще зрозуміти, як люди сприймають та взаємодіють у стосунках, і як це впливає на їхнє емоційне та психічне благополуччя.

04

Поглибите теоретичні знання і подивитесь на проблеми клієнтів з іншої точки зору. Завдяки новим знанням ви зможете використовувати різні підходи та методи у своїй роботі з клієнтами.

05

Будете глибше розуміти клієнта, його приховані емоційні конфлікти та механізми поведінки. Вивчення переносу допомагає розкрити приховані установки та очікування клієнта стосовно психолога та терапевтичного процесу.

06

Покращите якість терапевтичної роботи. Через розуміння та управління контрпереносом ви зможете ефективніше працювати з емоційними реакціями, що виникають у відповідь на перенос клієнта.

Теми, які ми будемо розглядати


Перенос та Контрперенос по Р. Ерскіну

 • Перенос як повторення минулого, що відбувається поза пам'яттю. Як вираження незадоволених, фрустрованих у первинній ситуації потреб у стосунках.

 • Перенос як запит інтимності. Як прояв патерну прив’язаності.

 • Перенос як несвідомий спосіб організувати досвід за Д.Стерном.

 • Еволюція розвитку концепції від Фрейда до сучасної психотерапії стосунками.

 • Психотерапія переносу в методі інтегративної психотерапії з фокусом на стосунки - конкретні напрямки в роботі.

 • Чотири типи переносів, які виділяє Р. Ерскін.

 • Сім способів, через які ми можемо розглядати перенос (по Р. Ерскіну).

 • Техніка роботи у негативному переносі.

 

Сучасна теорія емоційної прив’язаності

 • Порушення прив’язаності як результат повторюваних порушень у стосунках.

 • Протокол та палімпсести, сценарні висновки та внутрішні робочі моделі.

 • Психотерапія на рівні прив’язаності.

 • 5 видів прив'язаності та їх психотерапія.

 • Надійна прив’язаність та ненадійні прив’язаності: тривожно-амбівалентна, уникаюча, дезорганізована, ізольована прив'язаність.

 


Natalia_13.jpg

Ведуча курсу

Наталія Єгонська-Спенсер,  STA-PTTA-P-ITAA/ CIIPTS, IIPA


 • Тренерка та супервізорка міжнародних реєстрів психотерапевтів ITAA та IIPA - Міжнародної асоціації інтегративної психотерапії.
 • Має успішну приватну психологічну практику з клієнтами в Україні та за кордоном. Досвід більш 20 років.
 • Керівник та засновник Інституту Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії у Києві, Україна, який вже 5 років здійснює професійну підготовку: навчання , супервізії, практикуми, підготовка до міжнародної сертифікації в методі.
 • Навчає методам Транзакційного Аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на стосунках в галузі Психотерапія більше 7 років. Має авторські програми підготовки. Має успішний досвід підготовки студентів до складання міжнародних іспитів.
 • Сертифікований ТА аналітик та Сертифікований Інтегративний Психотерапевт, IIPA. Дійсний член Української Спільноти ТА, Европейської асоціації ТА, Міжнародної асоціації ТА УСТА, ЕАТА, ITAA, IIPA.

Сертифікат міжнародного зразка

При умові виконання вимог курсу (відвідування занять, виконання домашніх завдань, робота в інтервізійних групах) учасники отримують сертифікат на 35 годин. Учасники, які проходять поглиблине навчання отримують окремий сертифікат на 16 годин роботи в супервізійній групі.

SHablon_leding_3.png

Підтримка кураторів та закрите ком'юніті

markus-spiske-vrbZVyX2k4I-unsplash.jpg

Закрите ком'юніті

У закритому чаті ви зможете спілкуватися та обмінюватися корисними матеріалами з іншими учасниками, ставити запитання щодо курсу та отримувати допомогу із виконанням завдань.

hannah-busing-Zyx1bK9mqmA-unsplash.jpg

Підтримуюча атмосфера в інтервізійних групах

В інтервізійних групах дотримується правило конфіденційності та поваги один до одного. Робота в групах допомогає інтегрувати нові знання та збагатитися досвідом колег.

kelly-sikkema-4le7k9XVYjE-unsplash.jpg

Індивідуальний куратор напротязі курсу

Куратори підкажуть про виконання практичних робіт, поділяться з власного досвіду інформацією та корисною літературою.

Як проходить навчання

tabl.png

Оберіть формат навчання

Базовий рівень 

14 630 12 498 грн.*

Розстрочка у 3 платежі  4166 грн.

 • 35 годин сертифікованого навчання

 • Доступ до кабінету студента

 • Відеозаписи лекцій, роздаткові матеріали, таблиці, професійні статті з перекладом

 • Закритий чат у Telegram для контакту з колегами

 • Міні-групи підтримки для обговорення та відпрацювання навичок консультування

 • 1 раз на тиждень 2 години зустріч із Наталією у форматі «питання-відповідь»

 • Сертифікат міжнародного зразка, який визнається міжнародними асоціаціями Транзакційного аналізу та Інтегративними асоціаціями

 • Для громадян України доступна розстрочка у 3 платежі

 

*Спеціальна знижка для учасників міні-курсу діє до 29.01.2024

Поглиблений рівень*

21 736 грн.

Розстрочка у 3 платежі  7245 грн.

* Наявність місць уточнюйте у адміністратора https://t.me/itaip_online

 • 35 годин сертифікованого навчання
 • Доступ до кабінету студента
 • Відеозаписи лекцій, роздаткові матеріали, таблиці, професійні статті з перекладом
 • Закритий чат у Telegram для контакту з колегами
 • Міні-групи підтримки для обговорення та відпрацювання навичок консультування
 • 1 раз на тиждень 2 години зустріч із Наталією у форматі «питання-відповідь»
 • Сертифікат міжнародного зразка, який визнається міжнародними асоціаціями Транзакційного аналізу та Інтегративними асоціаціями
 • Для громадян України доступна розстрочка у 3 платежі
 • +16 додаткових сертифікованих годин відносної супервізії
 • Додаткова 2 годинна зустріч з супервізором щотижня, де під  супервізією кожен студент зможе застосувати отримані навички та отримати зворотній зв'язок.
 • Закритий чат у Telegram групи поглибленого навчання, в якому учасники зможуть у будь-який час поставити Наталі запитання
 • Учасники гурту зможуть брати участь у демо-сесіях, які проведе Наталія. Отримайте додатковий глибокий аналіз ваших клієнтів

Відгуки

olesya.png

Олеся Дюндина-Цисик

"Дуже рекомендую навчальну програму для початківців і практикуючих психологів - чудові лектори та доповідачі. Також рекомендую дискусійні клуби та кіноклуби, що розвивають кругозір, глибину усвідомлення, досвід та навик дискусії в аудиторії."

ro.png

Елена Негельман

"Проходжу навчання у Р.Ерскіна та Н.Спенсер з інтегративної психотерапії і можу сказати, що на сьогоднішній день це одне з кращих навчань, яке я зустрічала за змістовністю, якістю матеріалу, практичною користю та натхненням на подальшу роботу та дослідницьку діяльність. Вся інформація є свіжою з точки зору наукових досліджень та знань, як про психіку людини, так і про психотерапію."

Untitled.png

Ольга Баделіна

"Місце, куди хочеться повертатися - вчитися новому, впізнавати себе в найбезпечнішому просторі, знайомитися та спілкуватися з найцікавішими людьми та чудовими професіоналами, рости та розвиватися. Приходьте, тут знайдуться цікаві програми та групи не тільки для професійних психологів та терапевтів, але й для будь-кого, хто хоче розібратися в собі, перестати турбуватися та почати ЖИТИ."

rt.png

Антоніна Чайка

"Рекомендую програму Інституту Транзактного Аналізу та Інтегративної психотерапії «Без кордонів». Це знання, які стали доступні завдяки онлайну, що з'явився. Наталія Спенсер створила прикладний, глибокий, мудрий курс, який дав можливість навчатися біля таких метрів як Річард Ерскін."

Подати заявку на курс

back-01_1.svg
facebookinstagramtelegram

 

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб  дізнаватись про нову події та курси.

Договір-оферта

Політика конфіденційності