Безкоштовний практикум для психологів, психотерапевтів

Розпаковка терапевтичних стосунків

Дізнайтеся як будувати терапевтичні стосунки з клієнтом для тривалої роботи

6 листопада. 18:30 по Києву

2023_214625.jpg

Чому терапевтичні стосунки важливі?

6.png

Психотерапевтична робота неможлива без стосунків. Адже саме завдяки створеним терапевтичним стосункам, клієнт може безпечно досліджувати себе.

 

Терапевтичні стосунки починає вибудовувати терапевт, з усвідомленням цього процесу.

 

Клієнт може різною мірою включатися в цю роботу, враховуючи його досвід та можливості. Створення стосунків - це співтворчість та ініціатива двох людей, а психотерапевт має відслідковувати як цей процес будується. 

 

Незалежно від методу, в якому ви працюєте, технік, які використовуєте, терапевтичні стосунки - це обов’язкова умова роботи з клієнтом.

 

Результат нашої роботи з клієнтом залежатиме насамперед від якості наших стосунків.

Потреби в стосунках – унікальні потреби міжособистісного контакту. Потреби у стосунках — це потреби дитинства чи потреби, що виникають у ієрархії розвитку; це компоненти відносин у кожному дні нашого життя.

Річард Ерскін

На практикумі ви дізнаєтесь:


5.png

Що таке терапевтичні стосунки


5.png

Як будуються терапевтичні стосунки між клієнтом та терапевтом


5.png

Компоненти терапевтичних стосунків - потреби у стосунках


5.png

Підхід до терапевтичних стосунків в інтегративній психотерапії


За бажанням учасників на практикумі зможемо провести демо-сесію та її розбір

Ведуча практикуму

Natalia_speaker.jpg

Наталія Єгонська-Спенсер,  STA-PTTA-P-ITAA/ CIIP, CIIPTS, IIPA

  • Тренерка та супервізорка міжнародних реєстрів психотерапевтів ITAA та IIPA - Міжнародної асоціації інтегративної психотерапії.
  • Має успішну приватну психологічну практику з клієнтами в Україні та за кордоном. Досвід більш 20 років.
  • Керівник та засновник Інституту Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії у Києві, Україна, який вже 5 років здійснює професійну підготовку: навчання , супервізії, практикуми, підготовка до міжнародної сертифікації в методі.
  • Навчає методам Транзакційного Аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на стосунках в галузі Психотерапія більше 7 років. Має авторські програми підготовки. Має успішний досвід підготовки студентів до складання міжнародних іспитів.
  • Сертифікований ТА аналітик та Сертифікований Інтегративний Психотерапевт, IIPA. Дійсний член Української Спільноти ТА, Европейської асоціації ТА, Міжнародної асоціації ТА УСТА, ЕАТА, ITAA, IIPA.

Відгуки

olesya.png

Олеся Дюндина-Цисик

"Дуже рекомендую навчальну програму для початківців і практикуючих психологів - чудові лектори та доповідачі. Також рекомендую дискусійні клуби та кіноклуби, що розвивають кругозір, глибину усвідомлення, досвід та навик дискусії в аудиторії."

ro.png

Елена Негельман

"Проходжу навчання у Р.Ерскіна та Н.Спенсер з інтегративної психотерапії і можу сказати, що на сьогоднішній день це одне з кращих навчань, яке я зустрічала за змістовністю, якістю матеріалу, практичною користю та натхненням на подальшу роботу та дослідницьку діяльність. Вся інформація є свіжою з точки зору наукових досліджень та знань, як про психіку людини, так і про психотерапію."

Untitled.png

Ольга Баделіна

"Місце, куди хочеться повертатися - вчитися новому, впізнавати себе в найбезпечнішому просторі, знайомитися та спілкуватися з найцікавішими людьми та чудовими професіоналами, рости та розвиватися. Приходьте, тут знайдуться цікаві програми та групи не тільки для професійних психологів та терапевтів, але й для будь-кого, хто хоче розібратися в собі, перестати турбуватися та почати ЖИТИ."

rt.png

Антоніна Чайка

"Рекомендую програму Інституту Транзактного Аналізу та Інтегративної психотерапії «Без кордонів». Це знання, які стали доступні завдяки онлайну, що з'явився. Наталія Спенсер створила прикладний, глибокий, мудрий курс, який дав можливість навчатися біля таких метрів як Річард Ерскін."

До початку практикуму залишилось

Практикум уже розпочався! Зареєструйтеся, щоб отримати запис

Реєстрація на практикум